kapat
kapat

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

kapat ac

Menü

İletişim : (0212) 505 18 15 / 0(532) 066 44 15

Sunucu Hizmetleri

Sunucu Hizmetleri

Sunucunun üstlendiği görev herhangi bir web sitesi üzerinde yer alan bilginin ya da programın farklı kullanıcılara ya da sistemlere paylaştırılmasını, dağıtılmasını sağlamaktır. İnternet ortamında gördüğümüz içeriklerin hepsi aşina olduğumuz donanım bileşenlerine benzer cihazlar tarafından var olur. Genel olarak evimizde kullandığımız bilgisayardan farksızdır. Ancak sadece donanım bakımından daha güçlü, 7/24 internet bağlantısına, özel soğutma sistemlerine sahip sürekli aktif bir cihazdır. Elektrik kesintisine karşı jeneratör yahut başka donanım sebepli aksaklıklar için gerekli yedek parçalar tedarik edilmiş olup, web sitelere kesintisiz erişim imkanı tanır. Özellikle kesintiye uğraması büyük sorunlar teşkil edecek firmaların sunucuları özel donanım bileşenleri ile desteklenir. Isınması muhtemel parçalara soğutucu yardımı, hızlı yedekleme gerektiğinde devreye girecek özel kablolar gelişmiş sunucu sistemlerinin özelliğidir. Fakat bunun için doğru yerlerden hizmet almanız çok önemlidir.

Sunucular web sitesi, interaktif yazılımlar, e-posta servisleri ve oyunlar için kullanılabilir. Örnek verildiğinde Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal ağların donanımsal olarak çok güçlü ve sayıca fazla sunucuları mevcuttur. Bahsedilen sosyal ağlardaki her türlü fotoğraf, bilgi, video gibi veriler bu sunucularda depolanmaktadır. Sunucularını kendilerine özel yada bu işi yapan datacenter yani türkçe karşılığı olarak veri merkezleriyle anlaşıp barındırırlar.

Mevcut yapınıza uygun sunucu tercihinden hareketle web siteniz daimi aktif süreçle tanışma alanı bulur. Sunucu hizmeti size ihtiyaç duyduğunuz anda üretim bandı bilgi içeriklerinizi, satış raporlarınızı, iş kayıtlarınızı ve bunlar gibi lazım gelenleri saniyeler içinde öğrenmenizi sağlar. Böylece bilgileriniz nerede olursanız olun, sizinle olup yönetme şansı olanağı sunar.

Sunucu hizmeti talebinde bulunan müşterilerimize yazılımlarına, materyallerine, e-postalarına vb. web site gereçlerine her yerden ulaşma sahası yaratmaktayız. En son teknolojik cihazlar sunucuda kullanılarak daha hızlı, stabil, veri akışı güvenli hizmetler verilir.

Teklif Almak İçin İletişime Geçiniz
Yukarı Çık