kapat
kapat

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

kapat ac

Menü

İletişim : (0212) 505 18 15 / 0(532) 066 44 15

İnternet Site Açma

İnternet Site Açma

Günümüzün küçük ya da büyük çaplı işletmelerin en büyük ihtiyaçları arasında yer almaya başlayan internet sitelerinin önemini fark etmeye başlayan işletmeler internette var olabilmek için uzman kadromuz ile iletişime geçiyor. İnternet site açma işlemini gerçekleştirmeden önce firmayı en ince detayına kadar tanıyan uzmanlarımız ardından firmanın bulunduğu sektöre dair araştırmalar gerçekleştiriyor ve yaptıkları analizler doğrultusunda firma yetkilileri ile iletişime geçiliyor. Hazırlanacak olan web tasarım ile ilgili tüm detaylar paylaşıldıktan sonra firma yetkililerinin de web siteleri için fikir ve önerileri alınıyor. Bu sayede hazırlanacak olan web tasarım şablonlarında firmanın talepleri de değerlendirilmiş oluyor.

İnternet site açma hizmeti için son aşamaya gelinmeden önce hazırlanmış olan web tasarım şablonlarından birini seçmeniz isteniyor ve seçtiğiniz web şablon hayata geçiriliyor. Tabii şablonunuzun internette görünür hale gelebilmesi için ihtiyaç duyduğunuz hosting ve domain gibi hizmetlerde firmamız tarafından hediye ediliyor. İhtiyacınız olan tüm detayların tamamlanmasının ardından hayata geçirilen web siteniz gelebilecek saldırılara karşı %100 güvenilir, seo uyumlu ve SSL sertifikasına sahip olarak sunuluyor. Üstelik yaşayabileceğiniz tüm olumsuzluklara karşı ömür boyu hizmet sunuyoruz.

İnternet site açma fikri ile bize gelen tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılayan en iyi web tasarımlar ile onları karşılıyor ve müşteri memnuniyet seviyemizi her geçen gün artırıyoruz. Sizde hızlı ve uygun fiyatlı bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız 7 gün 24 saat boyunca bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Yukarı Çık