kapat
kapat

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

kapat ac

Menü

İletişim : (0212) 505 18 15 / 0(533) 711 79 00

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Biz Kimiz?

2010 yılında web tasarım dünyasına adımını atmış olan Fimonysoft ekibimiz özgün ve yaratıcı çözüm fırsatları ile sektör alanında yerini alır. 7 yıldır üretmiş olduğumuz tasarım projeleri sayesinde tecrübe sahibiyiz. Oluşumumuz güncel son teknolojik olanakları aktif bir şekilde takip ederek çeşitli taleplerinize cevap veren tercih durağınız haline gelir. Aldığı projeler üzerinde hassas bir şekilde çalışan Fimonysoft ekip arkadaşları e-ticaret platformunun sahip olduğu tüm avantajları dikkate alarak web site tasarımlarını şekillendirir. Bilişim çağının ofis anlayışı web siteleri üzerinden yeni sunum ortamı kazanır. Misafirlerinizle görüştüğünüz mekan yani ofisiniz sitenizdir. Bu sebep düzleminde firmanızın kalite göstergesi web sitenizin en uygun biçimde tasarlanmasıyla mümkün hale gelir. Karşılama noktası haline gelen web siteniz için profesyonel SEO uyumlu yani arama motoru optimizasyonuna en uygun tasarımlar geliştirerek sitenize milyonlarca ziyaretçinin akışını sağlarız. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı lokasyonlu sunucularımızda hızlı, güçlü donanıma sahip sunucu hizmetleri veririz. Web site tasarımı alanında yüksek müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hareket ederiz. Müşterilerine dünya standartlarında elektronik pazarlama ve tanıtım çözümleri sunma ilkesiyle projelerimizi yönetiriz. Aranılan e-ticaret konseptine göre firma ile aktif iletişim süreci dahilinde en uygun yazılım ve tasarım ögeleri birleştirilir.  Tasarım yaptırırken firma tercihinin fark yarattığını gözeten Fimonysoft Web Tasarım ekip çalışanları sanal alemde dinamik mağazalar yaratarak profesyonel hizmet anlayışı ile rakiplerinizin önünde başarı kazanmanızı sağlar.

 

MİSYONUMUZ

 

E-ticaret altyapısı paralelinde kurumsal web site tasarımı gerçekleştiren firmamız %100 müşteri memnuniyetini baz alarak projelerini oluşturur. Web sitelerinizin profesyonel kimliği için kesintisiz sunucu hizmetleri sunarız. Gelişmiş SEO uyumlu web site tasarımlarını gerçekleştirerek başarı odaklı, özgün sanal mağazalar yaratırız. 7/24 hizmet fırsatıyla referans zincirimizi arttırma ve kaliteli işleyiş sürecini sürdürme gayesi güderiz.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Firmamız sürekli kendini yenileyen, değişik istek ve taleplere göre gelişime açık bir şekilde projelerini ciddiye alan, Türkiye’nin önde gelen web tasarım ekibi olabilmeyi hedefler. Fimonysoft web tasarım alanında müşterilerinin özel tasarım isteklerini profesyonel iş disiplini anlayışıyla hazırlayarak sektörün en hızlı, güvenilir, yaratıcı, çözüm odaklı oluşumu yolunda ilerlemektedir.

 

Yukarı Çık